Danla Bilic’in Doğuran Kadınlara “Salaksınız” Demesi Diğer Influencerlara Bir Gönderme mi?

Sosyal medyanın en fenomen isimlerinden Danla Bilic yine yaptığı bir paylaşımla gündemde. Doğum yapan kadınların her konuyu annelikle bağdaştırmasına sinirlenen Danla’nın ‘salaksınız’ demesi kimilerini sinirlendirirken, kimilerinin de duygularına tercüman oldu.

2016 yılında YouTube’da yayınlamaya başladığı videolarla tanınan ve sosyal medyaya resmen damgasını vuran Danla Bilic şimdilerde önemli bir magazin figürü haline geldi.

Yaptığı ‘o kız makyajı’ temalı videolarıyla kimileri tarafından linçlenen, kimileri tarafından çok sevilen Danla, kendine büyük bir kitle edindi.

Özellikle yaptırdığı estetik operasyonlar ve yıllar içerisindeki değişimle sık sık gündeme gelen Danla Bilic, Instagram’da 6 milyon takipçiye sahip.

Kendisi bildiğiniz gibi son derece aktif bir kullanıcı. YouTube’da video çekmeye devam etmese de, sosyal medya hesabı üzerinden sürdürdüğü Influencerlık kariyerinde son derece başarılı.

Her yazdığı olay olan Danla, geçtiğimiz günlerde de eski sevgilisi Kubilay Aka’ya göndermeli bir paylaşım yaparak herkese kahkaha attırmıştı hatırlarsanız.

Ayrılıklarının üzerinden bir yıl geçtikten sonra eski sevgilisine gönderme yapan fenomene, Kubilay Aka da sessiz kalmamış ve ‘Seninle kimse kıyaslanamaz bile, lütfen’ cevabını vermişti.

Danla Bilic, Twitter hesabında olay yaratacak bir paylaşımın daha altına imzasını attı.

Doğuran kadınların her olayı anneliğe bağlamasına sinirlenen ve ‘salaksınız’ diyen Danla Bilic’in, sosyal medyada annelik üzerine paylaşım yapan diğer Influencerlara gönderme yaptığı düşünüldü.

Bir diğer yandan bu yazdıklarına kimileri hak verirken, kimileri son derece sinirlendi.

??

??

??

??

??

??

??

??

Konu tartışmaya çok açık ve iki taraftan da yorum yapanların sayısı çok fazla.

Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir