Ayrıntılı veriler, anlık sonuçlar… 14 Mayıs seçim sonuçları Cumhuriyet.com.tr’de!

21 yıldır AKP iktidarları altında bulunan Türkiye Cumhuriyeti, 14 Mayıs’ta tarihinin en kritik seçimlerinden birine hazırlanıyor.

Türkiye’nin en köklü gazetesi Cumhuriyet, internet sitesi Cumhuriyet.com.tr ile seçim günü doğru ve hızlı haber kaynağı olarak okurlarının karşısında olacak.

Cumhuriyet okurları, seçim sonuçlarını Yüksek Seçim Kurulu’nun yayın yasağını kaldırmasıyla birlikte Cumhuriyet.com.tr’de öğrenmeye başlayacak. 

ANKA Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı‘nın anlık olarak geçtiği veriler, Cumhuriyet.com.tr’de il il, ilçe ilçe ayrıntılı olarak yer alacak. 

Cumhuriyet.com.tr’nin seçim takip sistemiyle okurlarımız, herhangi bir ille ilgili seçim sonuçlarına bu yerleşim yeriyle ilgili sayfasını seçerek anlık olarak erişebilecek.

Yasakların kaldırılmasıyla birlikte seçim sonuçları, Cumhuriyet.com.tr’den ayrıca mobil araçlarla da takip edilebilecek.

Cumhuriyet.com.tr’nin sosyal medya sayfaları da seçim gündemiyle ilgili haberlerin yanı sıra seçim sonuçlarının okurlarımıza ulaştırıldığı diğer araçlar olacak.  

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*